Foe z pierwszym zwiastunem. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy thriller od Amazon Prime Video

Krzysztof Żołyński
2023/08/25 11:15
0
0

Foe to nowa produkcja Amazona, która zaliczy w tym roku dwie premiery. Film wejdzie zarówno na duży jak i na mały ekran.

Foe to nowa produkcja science fiction, za prawa do której studio zapłaciło 30 mln dolarów. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści science fiction o tym samym tytule, napisanej przez Iaina Reida. Autorem scenariusza oraz reżyserem widowiska jest Garth Davis. Film będzie miał podwójną premierę – najpierw zostanie pokazany w kinach w USA, a następnie trafi do zasobów Amazon Prime.

Foe z pierwszym zwiastunem. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy thriller od Amazon Prime Video

W zdemolowanym przez ludzi świecie, żyje małżeństwo Junior i Henrietta. Zaszyli się w odludnej okolicy, na niewielkiej farmie. Jednak nawet tam dosięgają ich macki korporacji. Junior zostaje wybrany jako jeden z uczestników wyprawy na stację kosmiczną, krążącą na orbicie Ziemi.

GramTV przedstawia:

Główne role zagrają Saoirse Ronan (Lady Bird) oraz Paul Mescal (Aftersun). Producentami są: Kerry Kohansky-Roberts, Davis, Emile Sherman i Iain Canning. EPki to Dawn Olmstead, David Levine, Robert Walak, Samantha Lang i Reid.

Zwiastun filmu Foe

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!