Flintlock: The Siege of Dawn od twórców Ashen z nowym zwiastunem. Kiedy premiera?

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 09:05
0
0

Deweloperzy ze studia A44 Games przypominają graczom o swojej produkcji.

Flintlock: The Siege of Dawn miało zadebiutować na rynku w tym roku, ale już w połowie czerwca dowiedzieliśmy się, że premiera nowej gry twórców Ashen nie odbędzie się w planowanym terminie. Studio A44 Games postanowili jednak przypomnieć o swojej produkcji. Do sieci trafił bowiem nowy gameplay trailer, a deweloperzy ujawnili, kiedy Flintlock: The Siege of Dawn trafi w ręce graczy.

Flintlock: The Siege of Dawn od twórców Ashen z nowym zwiastunem. Kiedy premiera?

Premiera Flintlock: The Siege of Dawn latem 2024 roku. Zaprezentowano nowy gameplay trailer

Zgodnie z przekazanymi informacjami Flintlock: The Siege of Dawn zadebiutuje na rynku latem 2024. Na dokładną datę premiery niestety trzeba będzie jeszcze nieco poczekać. Zainteresowani – jak wspomnieliśmy wyżej – mogą jednak rzucić okiem na nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Wspomniany gameplay trailer skupia się przede wszystkim na walce z oponentami, w której trakcie gracze będą korzystać z topora, broni palnej oraz magii. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i sprawdźcie sami, jak Flintlock: The Siege of Dawn prezentuje się w akcji.

Otworzyły się wrota do wielkich czeluści i uwolniły bogów oraz ich armie umarłych. Kraina Kian jest oblegana. Pora, aby armia Koalicji odpowiedziała. Dokonaj zemsty, korzystając z prochu i magii. Rozpocznij epicką wyprawę celem pokonania bogów, odzyskania świata i zamknięcia wrót – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Flintlock: The Siege of Dawn powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia A44 Games w dniu swojej premiery ma również trafić do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!