Finałowe odcinki The Walking Dead na zwiastunie. Rick powraca we własnym serialu

Radosław Krajewski
2022/07/23 16:00
0
0

AMC ujawniło nowe szczegóły o swoim uniwersum, w tym datę premiery ostatnich odcinków głównego serialu.

Finałowe odcinki The Walking Dead na zwiastunie. Rick powraca we własnym serialu

Ostatnia część 11 sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami. Stacja AMC podczas swojego panelu na San Diego Comic-Con pokazała zwiastun finałowych odcinków. Zapowiedź prezentuje zagrożenie dla znanych i lubianych bohaterów zarówno ze strony martwych, jak i żywych.

W najnowszych epizodach powrócą Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Christian Serratos, Josh McDermitt, Seth Gilliam, Ross Marquand oraz Jeffrey Dean Morgan. AMC ustaliło datę premiery na 2 października 2022 roku.

The Walking Dead - Rick Grimes i Michonne otrzymają własny serial

Choć główna produkcja zmierza do końca, to AMC zamierza wciąż rozbudowywać swoje uniwersum o kolejne produkcje. Już w sierpniu pojawi się Tales of the Walking Dead, a niedługo później także Isle Of The Dead o Neganie i Maggie. Swój własny serial otrzymają także Rick Grimes i Michonne. Przypomnijmy, że popularny bohater miał otrzymać własną filmową trylogię, ale plany twórców uległy zmianie i zamiast tego postanowiono przerobić tamten projekt na limitowaną serię. W głównych rolach ponownie zobaczymy Andrew Lincolna oraz Danai Gurirę.

Epicka historia miłosna dwóch postaci odmienionych przez zmieniony świat. Oddzieleni odległością przez niepowstrzymane siły i duchy przeszłości tego, kim byli. Rick i Michonne zostają wrzuceni do innego świata, zbudowanego na wojnie przeciwko umarłym... I ostatecznie również na wojnie przeciwko żywym. Czy mogą się odnaleźć? Kim byli w miejscu i sytuacji niepodobnej do żadnej wcześniejszej? Czy są wrogami? Kochankami? Ofiarami? Zwycięzcami? Czy bez siebie mogą w ogóle żyć – czy też odkryją, że oni też są żywymi trupami?

GramTV przedstawia:

Serial nie otrzymał jeszcze tytułu. Premierę zaplanowano na 2023 rok.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!