Final Fantasy VII: Ever Crisis z datą premiery. Wydawca podsumowuje testy beta

Mikołaj Ciesielski
2023/08/10 10:15
0
0

Square Enix ma dobre wieści dla fanów Final Fantasy czekających na nową grę mobilną.

Na Summer Game Fest 2023 mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun Final Fantasy VII: Ever Crisis. Square Enix zapowiedziało wówczas także zamkniętą betę produkcji powstającej z myślą o urządzeniach mobilnych. Wspomniane testy zakończyły się już jakiś czas temu, ale japońska firma dopiero teraz postanowiła je podsumować. Wydawca przy okazji ujawnił również dokładną datę premiery gry.

Final Fantasy VII: Ever Crisis z datą premiery. Wydawca podsumowuje testy beta

Premiera Final Fantasy VII: Ever Crisis już we wrześniu. Square Enix odkrywa karty

Okazuje się, że Final Fantasy VII: Ever Crisis zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 7 września 2023 roku, a więc za niecały miesiąc. Na oficjalnej stronie Square Enix można znaleźć podsumowanie z przeprowadzonych w czerwcu testów. Z opublikowanego raportu dowiadujemy się, że aż 78% użytkowników biorących udział w zamkniętej becie zadeklarowało, że „zdecydowanie” zagra w pełną wersję gry.

GramTV przedstawia:

Square Exni poinformowało również, że w Final Fantasy VII: Ever Crisis graczom podobała się przede wszystkim oprawa wizualna, a także ścieżka dźwiękowa. Użytkownicy zwrócili jednak uwagę m.in. na trudności w poruszaniu się po menu, które wynikają z małych przycisków oraz czcionki.

Na koniec warto przypomnieć, że w Final Fantasy VII: Ever Crisis gracze będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi wydarzeniami przedstawionymi w grach z uniwersum Final Fantasy VII. Produkcja zmierza na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android i będzie dystrybuowana w modelu free-to-play. Zainteresowani mogą już dokonać wstępnej rejestracji na Google Play i App Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!