Final Fantasy Pixel Remaster – plotki się potwierdziły

Jakub Smolak
2022/12/19 08:30
0
0

Twórcy oficjalnie potwierdzili wcześniejsze doniesienia. Zaprezentowano również wydanie specjalne przygotowane z okazji 35. urodzin serii.

W minionym tygodniu informowaliśmy Was o przeciekach, które sugerowały, że kolekcja Final Fantasy Pixel Remaster trafi na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Nie musieliśmy czekać zbyt długo na uwiagorydnienie tych nowin. Square Enix potwierdziło, że gra ukaże się na wymienionych wyżej platformach wiosną przyszłego roku. Dodatkowo ujawniono skład edycji kolekcjonerskiej.

Final Fantasy Pixel Remaster – plotki się potwierdziły

Seria Final Fantasy ma już 35 lat

Edycja specjalna zostanie wydana z okazji 35. urodzin słynnej serii. Poniżej możecie zobaczyć jej pełny skład. Jeśli jesteście zainteresowani jej nabycie, to warto złożyć zamówienie w formie pre-order, gdyż ilość kopii jest ograniczona. Warto wspomnieć, że gry z kolekcji Final Fantasy Pixel Remaster będziecie mogli nabywać osobno lub kupując całą paczkę.

Final Fantasy Pixel Remaster to kompilacja pierwszych sześciu gier z serii kultowych japońskich erpegów. Dzięki ich umiejętnemu odświeżeniu gracze mogą doświadczyć klasycznych gier w przystępnym wydaniu. Dajcie znać, jeśli mieliście już okazję ogrywać te produkcje. Chętnie posłuchamy o Waszych wrażeniach.

Seria Final Fantasy ma już 35 lat, Final Fantasy Pixel Remaster – plotki się potwierdziły

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!