Final Fantasy XIV bez tokenów NFT. Otrzymamy za to ulepszenie oprawy graficznej

Maria Wawrzyniak
2022/02/21 10:30

W grze Final Fantasy XIV nie znajdziemy tokenów NFT – przynajmniej na razie. Zamiast tego społeczność może oczekiwać graficznego odświeżenia!

Reżyser gry Final Fantasy XIV – Naoki Yoshida – zapewnił w jednym z niedawnych transmisji na żywo, że we wspomnianej produkcji MMORPG nie znajdziemy tokenów NFT. Choć prezes korporacji Square Enix, Yosuke Matsuda, przyznał wcześniej, że technologia blockchain może pomóc graczom we współtworzeniu świata przedstawianego w grach. Jak nietrudno się jednak domyślić, społeczność nie podzieliła jego zdania. Yoshida więc, podczas transmisji Letter to the Producer, zapewnić, że deweloperzy nie zamierzają w tym momencie włączać do gry żadnych elementów NFT. Krótko mówiąc, gracze na razie mogą być spokojni.

Podczas wspomnianej transmisji ujawniono, że – zamiast nieszczęsnych tokenów – społeczność może oczekiwać odświeżenia szaty graficznej, które ma nadejść wraz z aktualizacją 7.0. Na liście usprawnień znajdziemy m.in. lepszych animacji oraz oświetlenia, poprawionych cieni, ulepszonych faktur poszczególnych materiałów) czy wyższa rozdzielczość. Oprócz tego 22 lutego ponownie zostanie udostępniona bezpłatna wersja próbna. Tak ma prezentować się odświeżone Final Fantasy XIV:

Final Fantasy XIV bez tokenów NFT. Otrzymamy za to ulepszenie oprawy graficznej

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Final Fantasy XIV: A Realm Reborn pierwotnie zadebiutowało 27 sierpnia 2013 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3. Niecały rok później pojawiło się również na PS4. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!