Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition na obszernym gameplayu

Krzysztof Żołyński
2023/05/28 12:15
0
0

W sieci pojawiła się nowa porcja rozgrywki z Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition. Tytuł debiutował kilka dni temu.

Nowy Farming Simulator opiera się na znanych z poprzednich części rozwiązaniach, ale GIANTS Software zapowiedziało kilka nowości względem poprzedników.

Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition na obszernym gameplayu

Farming Simulator 23 daje graczowi sporą swobodę wyboru specjalizacji rolniczej. Możemy skupić się na jednej branży, jak choćby hodowla zwierząt czy też uprawianie ziemi lub inne pokrewne dziedziny jak wyrąb drzew. Jednak, jeśli gracz nie jest zdecydowany w czym może być najlepszy, istnieje także opcja połączenia wymienionych działań i stworzenie gospodarstwa wielobranżowego. Można nawet tworzyć łańcuchy produkcyjne, a więc wszystko co zbierzemy, wyhodujemy lub wytniemy da się przerobić na gotowe produkty. Z zebranej pszenicy zrobimy mąkę, z której upieczemy chleb, a z drewna zrobimy meble, itd. Opcji jest naprawdę wiele, a więc gospodarstwo może rozwijać się wielokierunkowo. Nowością będą uprawy winogron, oliwek i sorgo. Twórcy przygotowali także usprawniony samouczek i wsparcie sztucznej inteligencji oraz opcję automatycznego załadunku kłód i palet.

GramTV przedstawia:

W Farming Simulator 23 pojawiło się wsparcie ekranu dotykowego. Możemy w ten sposób oczywiście przeglądać menu, zapoznać się z mapką, oglądać pojazdy w sklepie i tak dalej.

Zobacz rozgrywkę w Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!