Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a z datą premiery na HBO Max

Radosław Krajewski
2022/05/23 15:35
0
0

Polski oddział HBO Max zdradził oficjalną datę debiutu trzeciej części Fantastycznych zwierząt na platformie.

Rano informowaliśmy o pierwszych nowościach czerwca w bibliotece serwisu HBO Max. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, pod koniec bieżącego miesiąca na platformie miały zadebiutować Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, ale na oficjalnie potwierdzenie musieliśmy chwilę poczekać. Polski oddział HBO Max poinformował, że trzecia część serii zadebiutuje na platformie już w następny poniedziałek, 30 maja. Z kolei emisja na kanale HBO została zaplanowana na 19 czerwca na godzinę 20:10. Tym samym Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a trafią do biblioteki HBO Max równo po 45 dniach od kinowej premiery.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a z datą premiery na HBO Max

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy nie tylko magiczny świat staje przed największym niebezpieczeństwem?

Reżyserem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a jest David Yates, twórca dwóch poprzednich części oraz czterech ostatnich odsłon z serii o Harrym Potterze. Za scenariusz odpowiadają J. K. Rowling oraz Steve Kloves. W obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Jude Law, Mads Mikkelsen, Victoria Yeates, Oliver Masucci oraz Richard Coyle i Maria Fernanda Cândido.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że film zadebiutował w kinach 7 kwietnia. Z kin na całym świecie trzecia część Fantastycznych zwierząt zebrała 387,9 miliona dolarów.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!