Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a na HBO Max. Kiedy premiera filmu na platformie?

Radosław Krajewski
2022/04/11 21:00
0
0

Na debiut nowego filmu ze świata Harry’ego Pottera w HBO Max nie będziemy musieli długo czekać.

Od piątku w polskich kinach możemy obejrzeć Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, czyli trzecią część przygód Newta Skamandera i grupy jego przyjaciół w walce z potężnym Gellertem Grindelwaldem. Film zebrał mieszane opinie od krytyków, ale większość jest zgodna, że to lepsza odsłona serii od poprzedniczki. Podobnie jak w przypadku innych filmów studia Warner Bros., trzecia część Tajemnic Dumbledore’a zadebiutuje na HBO Max po 45 dniach od kinowej premiery. Tym samym wiemy, kiedy film pojawi się w serwisie.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a na HBO Max. Kiedy premiera filmu na platformie?

Dzisiaj polski oddział HBO Max zdradził datę debiutu Batmana na platformie. Już 18 kwietnia subskrybenci będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję z popularnym superbohaterem ze stajni DC Comics. Zgodnie z obietnicą film pojawi się na platformie na całym świecie, gdzie serwis jest dostępny, po wspomnianych wyżej 45 dniach. Biorąc pod uwagę te informacje, łatwo wyliczyć, że Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zadebiutują w HBO Max 30 maja.

GramTV przedstawia:

Tym razem polscy widzowie będą musieli poczekać na premierę filmu na platformie nieco dłużej. Wszystko dlatego, że trzecia część Fantastycznych zwierząt pojawi się w amerykańskich kinach dopiero w ten piątek, czyli 15 kwietnia. Zasada ekskluzywnego 45-dniowego okna kinowego obowiązuje od daty amerykańskiej premiery, tym samym fani Harry’ego Pottera i magicznego świata otrzymają produkcję w ostatni poniedziałek maja.

Reżyserem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a jest David Yates, czyli twórca dwóch poprzednich odsłon serii oraz czterech odsłon z serii o Harrym Potterze. Za scenariusz odpowiadają J. K. Rowling oraz Steve Kloves. W obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Jude Law, Mads Mikkelsen, Victoria Yeates, Oliver Masucci oraz Richard Coyle i Maria Fernanda Cândido.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!