Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a już na HBO Max. Platforma z kolejnym kinowym filmem

Radosław Krajewski
2022/05/30 12:45
0
0

W bibliotece HBO Max dostępna jest już trzecia część Fantastycznych zwierząt.

Zgodnie z obietnicą równo po 45 dniach od kinowej premiery na HBO Max pojawiły się Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Film jest trzecią częścią serii, będących prequelem do serii o Harrym Potterze. W ofercie serwisu znajdują się również dwie pozostałe odsłony, także to dobra okazja, aby nie tylko zapoznać się z serią, ale również przypomnieć sobie poprzednie filmy z magicznego świata.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a już na HBO Max. Platforma z kolejnym kinowym filmem

Niedawno informowaliśmy Was o potencjalnych datach premier innych kinowych filmów Warner Bros. na HBO Max. W tym roku czeka nas jeszcze pięć dużych nowości w bibliotece platformy, w tym oczekiwany Black Adam z uniwersum DC Comics. Nie będą to jedyne niespodzianki dla subskrybentów serwisu, gdyż już w czerwcu w usłudze może pojawić się Spider-Man: Bez drogi do domu.

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy nie tylko magiczny świat staje przed największym niebezpieczeństwem?

GramTV przedstawia:

Reżyserem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a jest David Yates, twórca dwóch poprzednich części oraz czterech ostatnich odsłon z serii o Harrym Potterze. Za scenariusz odpowiadają J. K. Rowling oraz Steve Kloves. W obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Jude Law, Mads Mikkelsen, Victoria Yeates, Oliver Masucci oraz Richard Coyle i Maria Fernanda Cândido.

Przypomnijmy, że film zadebiutował w kinach 7 kwietnia. Z kin na całym świecie trzecia część Fantastycznych zwierząt zebrała 394,7 miliona dolarów.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!