Fantastyczna Czwórka już wybrana? Są zaskoczenia w obsadzie

Radosław Krajewski
2023/05/28 12:00
1
0

Marvel znalazł nowe gwiazdy do kolejnego swojego superwidowiska.

Po długim okresie trwania castingów i wielu przełożeń dat premier, prace nad Fantastyczną Czwórką nareszcie mogą się rozpocząć. Popularny scooper MyTimeToShineHello ujawnił pełną obsadę nowej filmowej Fantastycznej Czwórki. O jednym z nazwisk słyszeliśmy już wcześniej i Adam Driver rzeczywiście wcieli się w Pana Fantastycznego. Zagadką było, kto będzie mu partnerował. Teraz w końcu ujawniono pozostałych aktorów i nie obyło się bez zaskoczeń.

Fantastyczna Czwórka już wybrana? Są zaskoczenia w obsadzie

Fantastyczna Czwórka – obsada filmu

W ukochaną Reeda Richardsa, Sue Storm, wcieli się Margot Robbie. W jej brata Johnny’ego Storma Paul Mescal, a obsadę jako Ben Grimm uzupełnia Daveed Diggs. Ostatni z aktorów nie był często brany pod uwagę przez fanów, ale gwiazda Snowpiercera i Hamiltona ma wcielić się w popularnego Stwora.

GramTV przedstawia:

Jeszcze większym zaskoczeniem jest Margot Robbie, która wcześniej wcielała się w Harley Quinn w uniwersum DC. Nie wiadomo, czy po przejściu do Marvela, aktorka nadal będzie wcielać się byłą ukochaną Jokera, czy też oznacza to definitywny koniec jej kreacji w DC.

Wczytywanie ramki mediów.

Wszyscy wspomnieni aktorzy mieli już podpisać kontrakty, więc przy najbliższej okazji Marvel z pewnością potwierdzi te dośnienia. Studio wyznaczyło datę premiery Fantastycznej Czwórki na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
28/05/2023 19:05

Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak lansują Drivera w filmach akcji. Gość to dobry aktor ale do pewnych ról jego twarz po prostu nie pasuje. Zresztą MCU już miało dobrego aktora w roli Fantastica to zrobili z niego spaghetti...