FANTASIAN Neo Dimension od twórcy Final Fantasy w końcu trafi na konsole i PC

Krzysztof Żołyński
2024/06/19 20:00
1
0

Nintendo Direct było okazją do zapowiedzi, na którą czekało wielu graczy. FANTASIAN Neo Dimension od twórcy Final Fantasy zostanie wydane na konsole i PC.

FANTASIAN Neo Dimension zadebiutowało pierwotnie w 2021 roku, ale było wtedy grą na wyłączność dla Apple Arcade w 2021 r. Już wtedy wielu fanów domagało się wydania tytułu także na innych platformach. Wielkie zainteresowanie tym tytułem jest spowodowane faktem, że za jego powstaniem stoi Hironobu Sakaguchi, twórca serii Final Fantasy. Natomiast muzykę do gry skomponował legendarny kompozytor Nobuo Uematsu.

 FANTASIAN Neo Dimension
FANTASIAN Neo Dimension

Długo wyczekiwane FANTASIAN Neo Dimension trafi w końcu na PC i konsole

Gracze wcielą się w postać Leo, który budzi się po potężnej eksplozji i zostaje zagubiony w obcej krainie, mając tylko jedno wspomnienie. Gdy gracze wyruszają w podróż mającą na celu odzyskanie jego wspomnień, odkryją tajemnice dziwacznej mechanicznej infekcji powoli pochłaniającej wszystko, co jest znane ludzkości.

Gra zaoferuje turowy system walki, bogactwo unikalnych mechanik i strategicznych walk, a wszystko to w klasycznej formule RPG. Odkryj wielowymiarowy wszechświat ożywiony na tle ponad 150 uroczych, ręcznie wykonanych dioram. – czytamy w oficjalnym opisie gry.

GramTV przedstawia:

FANTASIAN Neo Dimension ukaże się pod koniec roku i trafi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
19/06/2024 20:32

Główny bohater ma fryz jak kobieta. Dorobić piersi i nią będzie :D