Fanowskie kontrolery z Wiedźmina 3 zachwyciły graczy

Radosław Krajewski
2022/12/28 13:00

Pytają autora, jak mogą kupić takie pady.

Aktualizacja nowej generacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już dostępna do pobrania. Gracze mogą sprawdzić, jakie ulepszania przyszykowali deweloperzy z CD Projekt RED i odświeżyć sobie finałową odsłonę przygód Geralta. Jednak aby w pełni wczuć się w klimat gry, należy mieć do tego odpowiedni sprzęt. Z pomocą przyszedł GriftyGamerGuy, który na Reddicie zaprezentował malowanie kontrolerów do Xboxa Series X/S i PlayStation 5 inspirowane Wiedźminem 3.

Fanowskie kontrolery z Wiedźmina 3 zachwyciły graczy
GriftyGamerGuy

Fan stworzył kontrolery do PS5 i Xboxa inspirowane Wiedźminem 3

Oba pady utrzymane są w tej samej szarej stylistyce z czerwonymi elementami. Po lewej stronie widnieje doskonale znany symbol Szkoły Wilka, zaś po prawej w przypadku kontrolera do Xbox i na touchpadzie w DualSense, autor namalował pięć wiedźmińskich znaków odpowiadających Aard, Axii, Yrden, Igni i Queen. Nie zabrakło również loga Wiedźmina 3 na przednich przyciskach pada do PS5 i na środku kontrolera do konsoli Microsoftu. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i nic dziwnego, że w komentarzach gracze wyrazili chęć zakupu takich padów.

GramTV przedstawia:

GriftyGamerGuy zawodowo zajmuje się malowaniem kontrolerów i tworzeniem jedynych w swoim rodzaju padów do konsol. Autor przyznał, że to jego główne źródło dochodu i osoby zainteresowane podobnymi padami, jak tymi z Wiedźminem 3, powinny napisać do niego prywatną wiadomość, aby ustalić wzór i cenę za malowanie pada.

Fan stworzył kontrolery do PS5 i Xboxa inspirowane Wiedźminem 3, Fanowskie kontrolery z Wiedźmina 3 zachwyciły graczy
GriftyGamerGuy
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!