Fani oszaleli na punkcie Piotra Adamczyka. Jego dialogi z Hawkeye nowym hitem

Radosław Krajewski
2021/11/27 14:30

Rola Piotra Adamczyka w nowym serialu Marvela zachwyciła widzów. Fani tworzą już przeróbki z dialogami aktora.

W ubiegłą środę premierę miały dwa pierwsze odcinki Hawkeye, czyli kolejnej produkcji z uniwersum Marvela. W serialu zagrał Piotr Adamczyk, który wciela się w jednego z głównych członków Dresiarskiej Mafii, na której czele stoi złoczyńca Clown, znany również jako Kazimierz Kazimierczak. Grupa przestępcza złożona jest z przestępców pochodzących z Europy Wschodniej i to właśnie z nimi Clint Barton oraz Kate Bishop muszą się zmierzyć w premierowych epizodach. Polski aktor pojawił się w kilku scenach, gdzie miał kilka kwestii do wypowiedzenia… również w rodzimym języku. Zaskoczyło to wielu polskich fanów, którzy są zachwyceni rolą Piotra Adamczyka w Hawkeye.Fani oszaleli na punkcie Piotra Adamczyka. Jego dialogi z Hawkeye nowym hitemBohatera Adamczyka po raz pierwszy widzimy siedzącego samotnie na pace furgonetki z założonymi słuchawkami. Niedługo później następuje scena, w której postać zaczyna ładować do samochodu skradzione łupy, śpiewając przy tym kolędę Przybieżeli do Betlejem pasterze. Po pierwszym odcinku największą furorę zrobiła scena, w której mafioza grany przez Adamczyka krzyczy do swojego szefa: „Kazi spierd***my”. Chyba niewielu widzów spodziewało się usłyszeć polskie przekleństwo w jakiejkolwiek produkcji Marvela, a tymczasem jest to jeden z pierwszych dialogów wypowiedzianych przez Piotra Adamczyka.

Dalej jest jeszcze lepiej. W drugim odcinki Clint Barton zostaje złapany przez Dresiarską Mafię. Przywiązany do krzesła przesłuchiwany jest przez gangsterów, którzy chcą uzyskać od niego informacje o Kate Bishop. W pewnym momencie postać Adamczyka pełnym przejęcia i powagi głosem mówi do niego: „Civil? We kidnapped you, rozumiesz? You are our hostage now, rozumiesz to?”. W mediach społecznościowych widzowie wręcz oszaleli na punkcie tego dialogu, dokonując mnóstwa przeróbek. Niektórzy wyrażają swoją miłość do postaci polskiego aktora, uważając ją za najlepszego złoczyńcę w całym uniwersum. Inni twierdzą, że oglądają serial tylko dla Piotra Adamczyka. Najciekawsze przeróbki oraz reakcje widzów znajdziecie poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
29/11/2021 05:25

A gdzie Karolak?

Headbangerr
Gramowicz
28/11/2021 00:08

Umówmy się - postać grana przez Adamczyka do najbystrzejszych nie należ, podobnie, jak reszta ekipy ;) Jednak to dobrze. Myślałem, że nasz aktor zagra jakąś nudną rólkę, że zginie w tłumie postaci 3-cio i 4-to planowych. Tymczasem jego postać jest zabawna i zapada w pamięć :)