Fan stworzył niesamowitą grę na podstawie Attack on Titan. Ponad 10 mln pobrań

Radosław Krajewski
2022/08/10 16:45

Jeżeli licencjonowane gry z serii nie przypadły Wam do gustu, to koniecznie sprawdźcie Attack on Titan Fan Game.

Popularna seria Attack on Titan doczekała się do tej pory aż sześciu gier wydanych przez Koei Tecmo. Ostatnia z nich, czyli Attack on Titan 2: Final Battle pojawiła się w 2019 roku, ale nie zdołała w pełni zadowolić fanów, takich jak Swammy. Niezależny deweloper postanowił nie czekać na kolejną grą i na początku 2021 roku ruszył z własnym projektem. Krótki film z rozgrywki opublikował na TikToku i długo nie trzeba było czekać, aż fani poproszą go o wypuszczenie grywalnej wersji. Swammy zakasał więc rękawy i ruszył do pracy, opracowując niesamowity system poruszania się postacią, który jest znacznie szybszy i swobodniejszy od tych z oficjalnych gier na podstawie marki.

Fan stworzył niesamowitą grę na podstawie Attack on Titan. Ponad 10 mln pobrań

Attack on Titan Fan Game – idealna gra dla fanów anime

Choć Attack on Titan Fan Game dostępny jest od wielu miesięcy, to dopiero teraz przyszła prawdziwa fala popularności projektu. Wpływ na to miała zapowiedź przeniesienia gry na silnik Unreal Engine 5. Fani serii i gracze nie zamierzali jednak czekać na kolejną wersję produkcji i niedawno poinformowano, że grę pobrano już ponad 10 milionów razy. Projekt oferuje zabawę dla pojedynczego gracza, jak również w kooperacji, zarówno w trybie FPP, jak i TPP.

GramTV przedstawia:

Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych (pobierzecie go z tego linku) lub na urządzeniach mobilnych z systemem Android (pobierzecie z tej strony). Warto jednak zaznaczyć, że wersja na PC jest w bardziej zaawansowanej fazie rozwoju i od dłuższego czasu Swammy nie aktualizuje wersji na Androida (i nie ma tego w planach w przyszłości). Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie i przeniesieniu gry na silnik UE5, to zajrzyjcie na stronę dewelopera, gdzie znajdziecie również linki do serwera Discorda z jego projektem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!