Fan Red Dead Redemption 2 zaprezentował obraz olejny inspirowany grą

DK
2022/04/28 09:35
0
0

Alex Kerr namalował zachód słońca z Arthurem Morganem.

Internet jest pełen niepotrzebnych rzeczy, ale gdyby trochę poszukać, znajdziemy też te piękne. Niektóre z fanartów inspirowanych grami potrafią zachwycić. Szczególnie udanym dziełem pochwalił się na forum Reddit użytkownik Alex Kerr Painting, który namalował na płótnie obraz z Red Dead Redemption 2.

Dzieło przedstawia Arthura Morgana na koniu, a w tle został pokazany malowniczy krajobraz z zachodzącym słońcem. Obraz publikujemy na dole newsa. Oczywiście nie jest to pierwsze malowidło brytyjskiego autora – Alex Kerr sprzedaje w internecie drukowane wersje swoich dzieł, które można podziwiać chociażby pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

W sieci co chwilę ktoś publikuje jakiś fanart lub filmik z Red Dead Redemption 2 – od czasu do czasu pojawiają się też mody. To tylko dowodzi tego, że tytuł wciąż ma się dobrze, pomimo że od jego premiery minęło już trochę czasu. RDR2 zadebiutowało w 2018 na konsolach, a rok później trafiło również na PC. Zresztą w lutym Take-Two chwaliło się wynikami sprzedażowymi produkcji. Okazuje się, że tylko w ostatnim kwartale (od lutego wstecz) nabywców znalazło 4 mln egzemplarzy gry.

Fan Red Dead Redemption 2 zaprezentował obraz olejny inspirowany grą

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!