Fallout od Amazonu na nowych zdjęciach. Świeże ujęcia na jednego z bohaterów i zdewastowane miasto

Radosław Krajewski
2023/07/29 11:55
0
0

Do sieci trafiły nowe materiały z planu serialu Fallout.

Pomimo strajku aktorów i scenarzystów wciąż trwają prace na planie serialowej adaptacji Fallouta. Serial powstaje już od kilku miesięcy i na razie nie podano, kiedy zakończy się okres zdjęciowy do nowej produkcji Amazona. Tymczasem do sieci trafiły nowe zdjęcia i film, które prezentują jedną z lokacji, w której rozgrywać się będzie akcja serialu. Otrzymaliśmy rzut oka na zniszczone miasto, a także doskonale znany fanom serii symbol, który został wymalowany na placu przed jednym z budynków.

Fallout od Amazonu na nowych zdjęciach. Świeże ujęcia na jednego z bohaterów i zdewastowane miasto

Nowe zdjęcia z planu serialu Fallout od Amazona

Na jednym ze zdjęć oraz nagraniu możemy zobaczyć, jak prezentuje się jeden z bohaterów serialu. Niestety ciężko określić, którego z aktorów widzimy na poniższym ujęciu, choć prawdopodobnie jest to Xelia Mendes-Jones. Wszystkie nowe materiały z planu serialu Fallout znajdziecie na dole strony.

Przypomnijmy, że twórcami serialu są Lisa Joy i Jonathan Nolan, czyli osoby odpowiedzialne za Westworld i Peryferal od Amazona. W obsadzie znaleźli się: Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

GramTV przedstawia:

Fallout nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!