Fallout na nowej zapowiedzi i plakatach. Znamy czas trwania pierwszego odcinka

Radosław Krajewski
2024/03/04 12:40
0
0

Amazon podzielił się klimatycznymi materiałami z serialowej wersji Fallouta.

Serial Fallout zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Amazon przygotowuje się do wypuszczenia nowego zwiastuna, a tymczasem otrzymaliśmy serię nowych plakatów z głównymi bohaterami. Klimatyczne grafiki zawierają postacie Lucy, Maximusa i Ghula, w którego wciela się Walton Goggins. Na poniższych plakatach możemy zobaczyć także kilka charakterystycznych dla serii przedmiotów, takich jak Nuka Cole’a, czy figurkę Vault Boya. Dodatkowo Amazon podzielił się krótkim wideo, które zawiera scenę z samego początku serialu.

Fallout na nowej zapowiedzi i plakatach. Znamy czas trwania pierwszego odcinka

Fallout – czas trwania pierwszego odcinka serialu Amazona

Twórcy traktują serial Fallout niczym piątą część serii. Chcą zaprezentować fanom, jak i widzom, którzy nie znają tej marki, zupełnie nową historię, osadzoną w tym samym świecie. Już pierwszy odcinek będzie ogromną atrakcją, która wprowadzi do bogatego postapokaliptycznego świata znanego z gier. Dlatego twórcy potrzebowali nieco więcej czasu i teraz dowiedzieliśmy się, że czas trwania pierwszego epizodu Fallouta wynosi aż 1 godzinę i 10 minut.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Moises Arias, Johnny Pemberton, Aixa Kendrick, Leer Leary, Dave Register oraz Rodrigo Luzzi.

Premierę Fallouta wyznaczono na 12 kwietnia 2024 roku. Serial zadebiutuje na platformie Prime Video.

Wczytywanie ramki mediów.
Fallout – czas trwania pierwszego odcinka serialu Amazona, Fallout na nowej zapowiedzi i plakatach. Znamy czas trwania pierwszego odcinka
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!