Fallout na nowym zdjęciu. Serial traktowany przez twórców niczym Fallout 5

Radosław Krajewski
2024/03/01 11:45
0
0

Twórcy wspominają o dużej presji wynikającej z sukcesu The Last of Us.

Do premiery Fallouta pozostał nieco ponad miesiąc, więc wkrótce możemy doczekać się nowych materiałów z serialu, w tym zwiastuna, czy kolejnych plakatów. Teraz Amazon na łamach Total Film udostępnił nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać zbroję Bractwa Stali. Wygląda bardzo podobnie do tej z czwartej części growej serii od Bethesdy, więc fani postapokaliptycznego RPG-a mogą spodziewać się przywiązania do detali w nadchodzącej ekranizacji.

Fallout na nowym zdjęciu. Serial traktowany przez twórców niczym Fallout 5

Fallout – serial niczym piąta część serii

Wraz z opublikowanym zdjęciem w Total Film pojawiły się nowe wypowiedzi Jonathana Nolana, producenta serialowego Fallouta. W rozmowie przyznał, że najważniejszym elementem było dla nich opowiedzenie własnej historii.

Od pierwszej rozmowy z Toddem Howardem byliśmy najbardziej podekscytowani opowiedzeniem oryginalnej historii.

Fallout w mojej karierze jest najbliższy pracy, którą wykonaliśmy przy adaptacji Batmana, gdzie w uniwersum Mrocznego Rycerza jest tak wiele historii do opowiadania, że ​​nie ma jej kanonicznej wersji, więc możesz wymyślić własną.

Nolan dodał, że serial zaczął być traktowany „prawie jak Fallout 5”, więc fani serii mogą oczekiwać dużej spójności świata z growym odpowiednikiem.

Każda z gier Fallout to osobna historia – inne miasto, inny bohater – w ramach tej samej mitologii. Nasza seria jest powiązana z grami, tak jak gry są ze sobą powiązane. To prawie jak Fallout 5. Nie chcę, żeby zabrzmiało to arogancko, ale to po prostu nieinteraktywna wersja tego samego.

GramTV przedstawia:

Na sam koniec twórca serialu Graham Wagner przyznał, że odczuwali sporę presję po premierze The Last of Us. Nie chcieli zawieść fanów Fallouta i ich pragnieniem było dostarczenie równie udanej ekranizacji.

Teraz pojawia się oczekiwanie: „Nie, adaptacje gier naprawdę mogą być wspaniałe. Widziałem kilka dobrych”. W przewrotny sposób chciałbym, żeby było więcej snobizmu, żebyśmy mogli być pierwsi!

W obsadzie znaleźli się: Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones, Aaron Moten, Moises Arias, Johnny Pemberton, Aixa Kendrick, Leer Leary, Dave Register oraz Rodrigo Luzzi.

Premierę Fallouta zaplanowano na 12 kwietnia 2024 roku. Serial zadebiutuje na platformie Prime Video.

Fallout – serial niczym piąta część serii, Fallout na nowym zdjęciu. Serial traktowany przez twórców niczym Fallout 5
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!