Fallout 76 znów pobił swój rekord na Steamie. Ogromne zainteresowanie grą Bethesdy

Patrycja Pietrowska
2024/04/22 09:15
0
0

Popularność serii wciąż rośnie.

Serial Amazona, który – jak już potwierdzono – dostanie drugi sezon, wygenerował wokół gier Bethesdy ogromnie zainteresowanie. Produkcje z serii świetnie sprzedają się między innymi w Europie, a ich popularność wciąż rośnie. Tymczasem jak się okazuje, Fallout 76 ponownie pobił zeszłotygodniowy rekord jednocześnie bawiących się przy tytule graczy.

Fallout 76 znów pobił swój rekord na Steamie. Ogromne zainteresowanie grą Bethesdy

Fallout 76 z rekordowym wynikiem liczby graczy na Steamie

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Fallout 4 znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się gier w Europie. Jednak nie tylko ta odsłona serii radzi sobie tak rewelacyjnie. W przypadku Fallout 76 odnotowano bowiem rekordowy wynik związany z liczbą jednocześnie grających osób na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Jak zauważa portal VGC, w ubiegłym tygodniu padł pierwszy rekord – równocześnie w Fallout 76 czas spędzało ponad 40 tysięcy osób. Ostatnie 24 godziny przyniosły jednak nowy, jeszcze wyższy wynik – zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB, w weekend grało jednocześnie ponad 73 tysiące użytkowników platformy Valve. Warto pamiętać, że mowa wyłącznie o Steamie – gra jest dostępna również w ramach Xbox Game Pass na PC, co oznacza, że liczba graczy może być znacznie wyższa.

Na koniec przypominamy, że na serwerach testowych Fallout 76 gracze mogą już sprawdzać dolinę Skyline. Duże rozszerzenie mapy trafi do gry w czerwcu i zaoferuje nie tylko nowe tereny, ale również kolejnych przeciwników czy zmiany w systemie walki oraz pogody.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!