Ezra Miller miał demoralizować nieletnią. Podawał jej alkohol i narkotyki

Radosław Krajewski
2022/06/09 17:20
0
0

Kolejne kłopoty gwiazdora The Flash.

Aktor w ostatnich miesiącach sporo narozrabiał na Hawajach. Ezra Miller był wielokrotnie aresztowany, a jedna z interwencji policji wyciekła nawet do sieci. Z powodu niewłaściwego zachowania gwiazdora Warner Bros. zawiesiło wszystkie przyszłe projekty z Millerem. Nie wiadomo jaki los czeka film o Flashu, który jest już prawie gotowy. Tym bardziej po najnowszych oskarżeniach pewnego małżeństwa, które zgłosiło sądowy zakaz zbliżania się aktora do ich córki, którą miał zdemoralizować, a co więcej zaopatrywać w alkohol i nielegalne substancje.

Ezra Miller miał demoralizować nieletnią. Podawał jej alkohol i narkotyki

Ezra Miller spotkał Tokatę Iron Eyes podczas odwiedzania rezerwatu Standing Rock w Północnej Dakocie w 2016 roku. Dziewczyna miała wtedy 12 lat i szybko zauroczyła się aktorem. Rodzice Tokaty zaczęli martwić się o swoje dziecko, która nawiązała bliską relację z Millerem. Gwiazdor nawet przyleciał po nią, aby wspólnie podróżować do Londynu w 2017 roku, by odwiedzić studio, w którym kręcono Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Tokata miała wtedy 14 lat, gdy Ezra 25 lat.

Miller kontynuował znajomość z dziewczyną, a jej rodzice twierdzą, że aktor zaopatrywał ich nieletnią córkę w alkohol, marihuanę i LSD. Gwiazdor miał również wpływ na jej edukację i przez częste wizyty zakłócił naukę Tokaty w prywatnym instytucie w Massachussets, że dziewczyna w grudniu 2021 roku zrezygnowała z dalszego kształcenia. Rodzice Tokaty polecieli do domu Millera w Vermont w styczniu bieżącego roku, aby zabrać córkę. Na miejscu odkryli, że dziewczyna nie posiada żadnych dokumentów tożsamości, w tym prawa jazdy, karty bankowej, jak również kluczyków do samochodu i innych przedmiotów potrzebnych do samodzielnego życia. Twierdzą, że na ciele córki znaleźli siniaki, które miał spowodować Miller.

GramTV przedstawia:

Niedługo po powrocie do domu Tokata uciekła do Nowego Jorku, by spotkać się z aktorem. Stamtąd para podróżowała razem do Vermont, na Hawaje i Los Angeles. Tokata była widziana z Millerem w jednym z klubów na Hawajach. W dokumencie przedstawionym w sądzie rodzice dziewczyny twierdzą, że „Ezra używa przemocy, zastraszania, gróźb użycia przemocy, strachu, paranoi, urojeń i narkotyków, aby zawładnąć młodą Tokatą”.

Na swoim Instagramie Tokata wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła wszelkim oskarżeniom jej rodziców i przyjaciół związanych z jej staniem psychicznym. Dziewczyna twierdzi, że Ezra Miller zapewniał jej wyłączenie pełne miłości wsparcie podczas żałoby, który przechodziło w ostatnich miesiącach po śmierci jej przyjaciela. Dalszy ciąg sprawy poznamy w przeciągu najbliższego miesiąca, gdy sąd rozpatrzy wniosek rodziców Tokaty.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!