Evil West zadba o graczy z arachnofobią. Twórcy przygotowali specjalną funkcję

Mikołaj Ciesielski
2022/08/27 15:00

Deweloperzy ze studia Flying Wild Hog chcą, aby ich nadchodzącą produkcją mogło cieszyć się jak najwięcej osób.

Evil West zadba o graczy z arachnofobią. Twórcy przygotowali specjalną funkcję

W połowie sierpnia dowiedzieliśmy się, że Evil West zadebiutuje nieco później, niż pierwotnie planowano. Na pocieszenie otrzymaliśmy jednak zestaw grafik prezentujących nadchodzącą produkcję studia Flying Wild Hog. Tymczasem okazuje się, że twórcom bardzo zależy, aby ich nową grą mogło bezproblemowo cieszyć jak najwięcej graczy, w tym także osoby zmagające się z arachnofobią.

W Evil West będzie można całkowicie pozbyć się pająków

Jak informuje redakcja VG24/7 w Evil West pojawi się specjalna opcja, dzięki której będzie można całkowicie wyłączyć pająki. Deweloperzy podkreślają, że wspomniane stawonogi są częściowe powiązane z główną fabułą gry, ale twórcy chcieli, by ich produkcja była w pełni dostępna również dla osób z arachnofobią, na którą cierpi ponad 420 milionów ludzi.

Jednocześnie twórcy ostrzegają, że w Evil West pojawi się kilku przeciwników, których design wzorowany jest właśnie na pająkach. Jeden z bossów także ma wyróżniać się pewnymi cechami, kojarzącymi się ze wspomnianymi stworzeniami. Nie zabraknie też lokacji pełnych pajęczyn. Jednak same pająki – po włączeniu opisanej opcji – całkowicie znikną z gry.

Na koniec przypomnijmy, że Evil West zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedzią, gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 22 listopada bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!