Euro Truck Simulator 2: West Balkans na nowym materiale. Swojskie krajobrazy

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/25 18:00

Deweloperzy ze studia SCS Software zaprezentowali nowy film z nadchodzącego dodatku West Balkans do gry Euro Truck Simulator 2.

SCS Software kontynuuje promocję nadchodzącego dodatku West Balkans (Bałkany Zachodnie) do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem otrzymaliśmy film, który skoncentrował się na pokazaniu architektury w krajach, które pojawią się w grze razem z DLC. Materiał możecie znaleźć w dalszej części tej wiadomości.

Euro Truck Simulator 2: West Balkans na nowym materiale. Swojskie krajobrazy
Euro Truck Simulator 2 | SCS Software

Euro Truck Simulator 2: West Balkans na nowym materiale

Wczytywanie ramki mediów.

Jak zwykle, twórcy przygotowali również specjalny wpis, który został opublikowany na oficjalnym blogu studia. Dowiedzieliśmy się z niego, że w Albanii i Chorwacji dominować będzie architektura śródziemnomorska (co oznacza między innymi bardzo dużo balkonów; Albania będzie posiadać dużo terenów, na których prowadzone są budowy), a w państwach takich jak Serbia czy Macedonia Północna krajobrazy będą bardziej przypominać architekturę krajów komunistycznych. Słowenia z kolei będzie charakteryzować się kilkoma stylami naraz; dominać będzie tutaj architektura alpejska z wysokimi dwuspadowymi dachami.

Euro Truck Simulator 2: West Balkans na nowym materiale, Euro Truck Simulator 2: West Balkans na nowym materiale. Swojskie krajobrazy
Euro Truck Simulator 2 | SCS Software
Euro Truck Simulator 2 | SCS Software

GramTV przedstawia:

Na ten moment wciąż nie znamy daty premiery dodatku West Balkans.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!