Nowy dodatek do Euro Truck Simulator 2. DLC zabierze nas do Grecji

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/02 22:45
0
0

SCS Software ujawniło kolejny dodatek do gry Euro Truck Simulator 2 – tym razem DLC zabierze nas do Grecji.

W drugiej połowie ubiegłego miesiąca na rynku zadebiutował dodatek West Balkans do gry Euro Truck Simulator 2. Wygląda jednak na to, że twórcy popularnego symulatora ciężarówek nie zamierzają w żadnym wypadku zwalniać, gdyż wczoraj otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź kolejnego rozszerzenia, które zabierze nas do Grecji. Ogłoszeniu towarzyszył oczywiście zwiastun.

Nowy dodatek do Euro Truck Simulator 2. DLC zabierze nas do Grecji

Euro Truck Simulator 2 – zapowiedź nowego DLC

Jak miało to miejsce w przypadku każdego poprzedniego dodatku, studio SCS Software opublikowało na swoim blogu wpis, w którym ujawniło pierwsze informacje na temat rozszerzenia. Czytamy w nim, że DLC nie tylko odkryje krajobrazy Grecji śródlądowej, ale pozwoli również odkryć niektóre wyspy – gracze będą mogli zwiedzić w sumie około 14 zupełnie nowych miast. Oprócz tego do gry wprowadzone zostaną nowe gałęzie gospodarki: kompleksy hotelowe oraz farmy bawełny.

Jako kierowca ciężarówki, przygotuj się na urzekający urok Grecji, miejsca, które wykracza poza zwyczajność i obiecuje niezapomnianą podróż przez skąpane w słońcu wybrzeże i cuda kultury tego śródziemnomorskiego klejnotu.

GramTV przedstawia:

Choć nie ujawniono oczywiście daty premiery, deweloperzy zdradzili, że tym razem harmonogram preprodukcji będzie wyglądał nieco inaczej – proces zazwyczaj trwał prawie rok, ale w przypadku Grecji ma on zostać przyspieszony. Na razie nie wiemy jednak jeszcze o ile.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!