Odświeżone niemieckie drogi w Euro Truck Simulator 2. Twórcy pokazali kolejny region

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/01 11:30
1
0

SCS Software pokazało kolejny region odświeżonych Niemiec w grze Euro Truck Simulator 2.

Jeszcze przed końcem ubiegłego roku mieliśmy okazję przyjrzeć się odświeżonej Szwajcarii w grze Euro Truck Simulator 2. Zaledwie kilka dni temu natomiast studio SCS Software zapowiedziało kolejny – już jedenasty – dodatek pod tytułem Nordic Horizons. Teraz natomiast deweloperzy postanowili zaprezentować kolejne niemieckie drogi, które zostały odświeżone.

Odświeżone niemieckie drogi w Euro Truck Simulator 2. Twórcy pokazali kolejny region

Euro Truck Simulator 2 – kolejne spojrzenie na odświeżone niemieckie drogi

Przedstawiciele zespołu SCS Software podzielili się ujęciami regionu, w którym znajdziemy przemysłowe Zagłębie Ruhry. Jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w Niemczech, gdzie najpewniej znajdziemy naprawdę sporo atrakcji czy widoków. Co więcej, będziemy mogli zobaczyć “czwarte najbardziej zajęte lotnisko w tymże kraju – w Dusseldorfie oraz Skytrain.

Najważniejszym aspektem jest jednak odświeżenie niemieckich dróg – SCS Software zdecydowało się bowiem na przebudowanie mapy od podstaw. Podczas całego procesu deweloperzy skrupulatnie dbają o realizm.

GramTV przedstawia:

Niestety, nadal nie wiemy, kiedy te zmiany pojawią się w grze. Społeczność spekuluje, że odświeżony region Ren-Rhury powinien zostać udostępniony albo w ramach beta-testów, albo w ramach kolejnej aktualizacji 1.50 lub też jeden z dwóch kolejnych wersji. Pozostaje czekać!

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
01/02/2024 11:55

Ciekawe że zdecydowali się już teraz na "Zagłębie". W Multi droga Duisburg-Calais to zwykle jedne z najbardziej obciążonych przez graczy odcinków więc tej trasie należy się odświeżenie. Sam wybór może też zwiastować, że już ruszyli albo zamierzają ruszyć z reworkiem Beneluxu.

Na forach raczej ludzie obstawiali że "domkną" południe w związku z reworkiem Szwajcari (Monachium i Mannheim) albo zrobią Berlin.