Eternals z pierwszymi opiniami. Krytycy zachwyceni oryginalnością filmu Marvela

Radosław Krajewski
2021/10/19 11:20
8
0

Odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Marvela. Widzowie będący na pokazie podzielili się swoimi wrażeniami.

W Los Angeles odbyła się oficjalna premiera Eternals, wyczekiwanego filmu Marvela, który pojawi się w kinach na całym świecie już w listopadzie. Oprócz trzeciej części Spider-Mana, jest to ostatnia tegoroczna produkcja studia w tym roku, a na kolejne będziemy musieli poczekać aż do maja 2022 roku. Wczoraj Disney przedstawił nowe daty premier swoich filmów na dwa kolejne lata i zmiany najmocniej dotknęły produkcji Marvela. Jednak sądząc po pierwszych reakcjach krytyków i widzów już w przyszłym miesiącu otrzymamy film, który na długo zapadnie w pamięci widzów. Padają nawet sformułowania, że film jest arcydziełem i najbardziej oryginalną produkcją Marvela.Eternals z pierwszymi opiniami. Krytycy zachwyceni oryginalnością filmu MarvelaZa projektem stoi Chloe Zhao, laureatka tegorocznego Oscara za Nomadland. Nic więc dziwnego, że krytycy w pierwszych opiniach rozpływają się nad warstwą wizualną filmu. Ich zdaniem praca kamery, genialne kadry i uchwycenie przestrzeni sprawia, że Eternals jest prawdziwie epickim doświadczeniem, które zniewala. Tym samym produkcja może pochwalić się unikatowością, którą trudno przyrównać do któregokolwiek z poprzednich filmów z MCU. Dodatkowo twórcom udało się stworzyć emocjonalną historię, w której nie brakuje dużej dawki humoru oraz refleksji o współczesnym świecie. Chwalona jest również różnorodna obsada, a największe wrażenie na widzach zrobiła Angelina Jolie. Krytycy zachwycają się również scenami po napisach, które mają być niezwykle istotne dla rozwoju uniwersum.

Za Eternals odpowiada Chloe Zhao, reżyserka nagrodzonego Oscarem Nomadland. W obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff oraz Lia McHugh. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
8
Ray
Gramowicz
20/10/2021 06:26
Joker234 napisał:

Ogólnie to bardzo mnie śmieszy, jak bardzo dużo osób ma potrzebę mówienia, że czegoś nie obejrzy. Albo stwierdzenia pokroju: "jak krytykom się podoba to należy tego unikać". Ludzie, nie ma nakazu oglądania czegokolwiek. Dajcie ludziom oglądać to na co mają ochotę. Niektórzy przez połowę swojego życia oglądali "Modę na sukces" i to też jest ok. Mniej jadu

Za krótko chyba jesteś na internecie jeśli to nazywasz jadem. Jeszcze bym zrozumiał jakby ludzie jechali po aktorach albo rzucali bluzgi ... . Po to są newsy i opcja komentarzy by wyrazić swoją opinię, zwłaszcza że wielu z nas jest zainteresowane MCU i mamy prawo wyrazić swoje zdanie jeśli coś idzie w złym kierunku.

JakiśNick
Gramowicz
19/10/2021 13:18

Praca kamery to jedyna zaleta? I "​różnorodna obsada"? Cóż to ma niby znaczyć? Że są biali, czarni, kobiety i faceci? I już? A fabuła, postacie, kostiumy, scenografia? Ehhh

Kafar
Gramowicz
19/10/2021 13:09
Joker234 napisał:

to nie jest serial

Kafar napisał:

Wiecie co? Jest wasz. JA mam zapchany grafik, więc oddaje wam ten serial do obejrzenia ;)

więc oddaje wam ten film :P

PS. Gdzie Ty tu widzisz jad? chyba ze o sobie mówisz. Przecież nikt nie mówi ze to badziew i nie będzie oglądać. A raczej jak coś że ktoś nie ma ochoty oglądać. To dwie różne rzeczy. Więc jak tak mówisz o szanowaniu czyjegoś zdania i że ogląda co chce i jest to ok, to pozwól nam to zdanie wypowiadać. Dla mnie od początku to się zapowiada na gniot i nie mam zamiaru tego oglądać. Jednak używam słowa zapowiada, bo nie widziałem i nie wiem. Jednak materiały promocyjne czy reklamowe są po to by zachęcić i pokazać produkt. Więc mamy prawo wyrażać na temat tych materiałów opinie.
Trwa Wczytywanie