Przyjemna przygodówka za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC

Maria Wawrzyniak
2022/02/10 20:00

Od dzisiaj w sklepie Epic Games Store wszyscy zainteresowani mogą odbierać za darmo kolejną produkcję – Windbound.

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store udostępniona została całkowicie za darmo kolejna gra – tym razem jest to Windbound. Produkcja pozostanie darmowa przez okrągły tydzień, czyli do następnego czwartku (17 lutego), zaś po dodaniu gry do swojej biblioteki zatrzymujecie ją na zawsze. Za tydzień natomiast będziemy mogli odebrać Brothers: A Tale of Two Sons.Przyjemna przygodówka za darmo w Epic Games Store. Odbierz prezent na PC

Wcielasz się w Karę, wojowniczkę, którą morze wyrzuca na brzeg tajemniczego raju z dala od plemienia. Wypadasz z łodzi, a bezlitosna kipiel ciska cię na brzeg tajemniczego raju jednej z Zakazanych Wsyp.

Nie masz łodzi, żywności ani narzędzi. Wola przetrwania pomoże ci odkryć liczne zasoby tej pięknej wyspy. Twórz narzędzia i broń, aby polować i bronić się przed przyrodą i jej dzikimi, fantastycznymi stworzeniami.

Eksploracja kolejnych wysp i rozrzuconych na nich ruin pozwoli ci poznać tajemnice przeszłości i zajrzeć w przyszłość. Odkryj wielki sekret kryjący się za tym wszystkim, a może odnajdziesz coś więcej niż drogę do domu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!