Alan Wake: Remastered i FFVII Remake pojawiły się w bazie Epic Games Store

Maria Wawrzyniak
2021/06/18 17:30
0
0

W bazie danych sklepu odnaleziono wzmianki o grach Alan Wake: Remastered oraz Final Fantasy VII Remake. Czy gry niedługo pojawią się na PC?

Użytkownicy forum Reddit – AsleepEntrepreneur73 oraz AwareReplacement1587 – odnaleźli w bazie danych (podajemy za serwisem Eurogamer) sklepu Epic Games Store wzmianki o grach Alan Wake: Remastered oraz Final Fantasy VII Remake. O ile więc informacja o pecetowym wydaniu drugiej produkcji nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, ponieważ o tym, że remake siódmej części serii Final Fantasy zadebiutuje na komputerach osobistych wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, o tyle Alan Wake: Remastered jest tutaj nowością. Pojawienie się obu gier w bazie sklepu może oznaczać dwie rzeczy. No, w teorii.

Wczytywanie ramki mediów.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się wydanie produkcji na komputery osobiste jako tytuły ekskluzywne dla sklepu Epic Games Store. Mniej prawdopodobnym scenariuszem jest natomiast udostępnienie ich również w sklepach Steam czy GOG. Nic nie zmienia jednak faktu, że remaster Alana Wake’a byłby całkiem sensownym ruchem ze strony studia Remedy Entertainment, które – według plotek z kwietnia – ma pracować nad kontynuacją finansowaną przez koncern Tima Sweeneya.

GramTV przedstawia:

Remaster byłby dobrym sposobem nie tylko na przypomnienie miłośnikom serii o tym, co zadziało się w tytule z 2010 roku (który w 2012 wyszedł na PC), ale również zainteresowanie graczy zupełnie nowych, niezaznajomionych z marką. Pozostaje jedynie czekać na oficjalne informacje – jeśli wyciek jest prawdziwy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!