Elden Ring z własną linią ubrań. Ceny mogą odstraszyć nawet największych fanów

Mikołaj Ciesielski
2023/10/21 13:30
2
0

ARK/8 i From Software przedstawiają kolekcję „The Lands Between”.

Niewykluczone, że na The Game Awards 2023 doczekamy się prezentacji Elden Ring Shadow of the Erdtree. Okazuje się jednak, że na rynku pojawiły się nowe gadżety skierowane do fanów wspomnianej produkcji. Najnowsze dzieło From Software doczekało się bowiem własnej linii ubrań. Ceny poszczególnych rzeczy wchodzących w skład kolekcji mogą jednak odstraszyć nawet największych miłośników Elden Ring.

Elden Ring z własną linią ubrań. Ceny mogą odstraszyć nawet największych fanów

ARK/8 prezentuje linię ubrań inspirowaną Elden Ring. Kolekcja „The Lands Between” już w sprzedaży

Za stworzenie linii ubrań inspirowanych Elden Ring odpowiada marka ARK/8. Kolekcja zatytułowana „The Lands Between” powstała we współpracy z From Software, a całość składa się z koszulek, bluz, swetra, koszuli, kurtki, a nawet futra. Najtańszą rzeczą jest wyceniony na 615 złotych t-shirt, który na plecach posiada grafikę przedstawiającą wrota prowadzące do walki z bossem.

Za kurtkę typu bomber z nadrukowaną mapą Ziem Pomiędzy zainteresowani będą musieli natomiast zapłacić 4575 złotych. Wspomniane futro – którego podszewka także przedstawia mapę świata Elden Ring – wyceniono z kolei na 7488 złotych. Cała kolekcja „The Lands Between” dostępna jest na stronie ARK/8.

GramTV przedstawia:

Dimitri van Eetvelde – dyrektor kreatywny wspomnianej marki – udzielił wywiadu redakcji NME, w którym przyznał, że sam jest fanem From Software, a swoją przygodę z grami japońskiego studia rozpoczął od Demon’s Souls. Projektant podkreśla, że kolekcja „The Lands Between” powstała z pasji i ma nadzieję, że w ubraniach widoczna jest „głębia”, której nie brakuje w Elden Ring.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Endrevius
Gramowicz
22/10/2023 10:04

Biere! Te gumiaki co ten czupryn wypłoch w niebieskich gaciach na biere.

Benek
Gramowicz
22/10/2023 07:43

Bede szczery. Kocham Elden Ring, ale tych szmat za darmo bym nie chciał.