Elden Ring ukończony za pomocą jednego przycisku. Gracz wykorzystał alfabet Morse’a

Radosław Krajewski
2024/04/21 08:00
0
0

Kolejny niesamowity wyczyn fana gier od FromSoftware, który przeszedł całą grę jedynie za pomocą jednego przycisku.

Gracze soulslike’ów prześcigają się w ukończeniu gier FromSoftware w różny, czasem niezwykle dziwny sposób. Były już walki z najcięższymi bossami za pomocą mat do tańczenia, bongosów, czy gitar, ale wykorzystanie zarówno jednego przycisku i alfabetu Morse’a jest czymś nowym. Przynajmniej w przypadku Elden Ring, który właśnie w taki sposób został ukończony przez jednego z graczy.

Elden Ring ukończony za pomocą jednego przycisku. Gracz wykorzystał alfabet Morse’a

Elden Ring – gra FromSoftware ukończona za pomocą jednego przycisku

Fan o nicku Silithur niedawno zdołał ukończyć całą grę, naciskając zaledwie jeden przycisk. Gracz wykazał się niezwykłą wytrwałością i cierpliwością, aby w taki sposób przejść produkcję od FromSoftware. Ostatnią minutę jego wyzwania możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Ogłaszam, że wczoraj skończyłem Elden Ring jednym przyciskiem, zabijając wszystkich Bossów zapewniających wspomnienia. To była niezła przygoda i od lat nie odważyłem się podjąć wyzwania tego kalibru. Dziękuję tym, którzy towarzyszyli mi w tej podróży.

Wyzwanie zakończone.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Silithur będzie miał okazję szybko powtórzyć swój wyczyn, gdyż już niedługo na rynku zadebiutuje Elden Ring: Shadow of the Erdtree, czyli dodatek do wielkiego hitu z 2022 roku. Premierę gry zaplanowano na 21 czerwca 2024 roku. Dodatek zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!