Premierowy zwiastun Elden Ring. Zobaczcie efektowny trailer gry From Software

Mikołaj Ciesielski
2022/02/22 16:00
0
0

Twórcy oraz wydawca przypominają o premierze jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku.

Premierowy zwiastun Elden Ring. Zobaczcie efektowny trailer gry From Software

Dowiedzieliśmy się już, kiedy gracze na całym świecie będą mogli rozpocząć swoją przygodę z Elden Ring, a także poznaliśmy listę osiągnięć dostępnych w nadchodzącym dziele studia From Software. Tymczasem twórcy oraz wydawca postanowili przypomnieć graczom o zbliżającej się premierze i opublikowali okolicznościowy zwiastun wspomnianej produkcji. W materiale nie brakuje fragmentów rozgrywki i trzeba przyznać, że całość jest dość klimatyczna i efektowna. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia opublikowanego kilka dni temu obszernego zwiastuna, w którym deweloperzy zaprezentowali najważniejsze elementy gry. Warto także wspomnieć, że już jutro około godziny 16:00 czasu polskiego w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje Elden Ring. Użytkownicy, którzy wciąż nie zdecydowali, czy warto sięgnąć po nową produkcję studia From Software, będą mogli przekonać się, czy tytuł spełnia oczekiwania.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry 25 lutego 2022 roku. Zapraszamy także do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!