Elden Ring na zwiastunie. Najważniejsze elementy gry i opcje graficzne na PC

Maria Wawrzyniak
2022/02/20 11:00
1
0

W sieci pojawił się świetny trailer gry Elden Ring, w którym zaprezentowano najważniejsze elementy produkcji soulslike od studia FromSoftware.

Od wyczekiwanej premiery gry Elden Ring dzieli nas już tylko kilka dni. Z tej okazji przedstawiciele studia FromSoftware postanowili udostępnić nowy, trwający ponad sześć minut zwiastun, który prezentuje oraz pokrótce omawia najważniejsze elementy produkcji. Filmik pozwala przyjrzeć się nie tylko otwartemu światu, który przyjdzie nam zwiedzić, ale również system walki czy rozwój postaci. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Oprócz tego w sieci pojawił się zrzut ekranu zawierający opcje ustawień graficznych w wersji gry na komputery osobiste. Otrzymamy m.in. możliwość zmiany jakości takich elementów, jak tekstur, cieni, wody, odbić czy trawy, a także opcję ustawienia jakości antyaliasingu czy techniki SSAO. Tak, będzie opcja wyłączenia efektu motion blur. Niżej zamieściliśmy screenshot, gdzie znajdziecie wszystkie opcje.Elden Ring na zwiastunie. Najważniejsze elementy gry i opcje graficzne na PCPrzypomnijmy, że Elden Ring ma zadebiutować 25 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yosar
Gramowicz
21/02/2022 22:31

Przecież te opcje są identyczne jak w DS3 (może nie było trawy?)? Gdzie tu miejsce na jakiś artykuł? Chyba, że wiadomość, że niebo wciąż jest błękitne to informacja na artykuł.