EA Sports FC 24 na nowym materiale. Ujęcia z perspektywy sędziego i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/08/06 09:00
0
0

Nowy gameplay skupia się na prezentacji nowości w oprawie meczowej.

Kilka dni temu do sieci trafił świeży materiał wideo z EA Sports FC 24 prezentujący zmiany w trybie kariery. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji przygotowanych przez EA Sports. Do sieci trafił bowiem kolejny gameplay ze wspomnianej produkcji skierowanej do fanów piłki nożnej. Tym razem twórcy postanowili skupić się w dużej mierze na nowościach w oprawie meczowej.

EA Sports FC 24 na nowym materiale. Ujęcia z perspektywy sędziego i nie tylko

EA Sports FC 24 z prezentacją nowości w oprawie meczowej i nie tylko

Okazuje się, że w EA Sports FC 24 zobaczymy ujęcia z perspektywy sędziego. Kamera z oczu arbitra dostępna będzie m.in. podczas wręczania zawodnikom kartek czy też przed wykonaniem rzutu wolnego. Materiał skupia się również na prezentacji nowych cieszynek oraz przedmeczowych scenek.

Gameplay pokazuje również nowe oświetlenie, a także możliwości ulepszonego silnika Frostbite. EA Sports zaprezentowało również menu meczowe oraz nową kamerą, z której gracze będą mogli skorzystać w trakcie rozgrywki. Rzućcie okiem na najnowszy materiał i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po EA Sports FC 24.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że EA Sports FC 24 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Oficjalna premiera odbędzie się 29 września 2023 roku. Zainteresowanych nową grą piłkarską od EA Sports zachęcamy również do lektury: Życie po FIF-ie – widzieliśmy i (nawet) chwilę graliśmy w EA Sports FC 24.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!