Dziś premiera Matchpoint Tennis Championships. Demo do pobrania

DK
2022/07/07 16:30
0
0

Realistyczny tenis debiutuje na wszystkich dużych platformach. Niestety w grze nie ma postaci Igi Świątek.

Dziś do sklepów trafia Matchpoint Tennis Championships, określany przez twórców z Torus Games realistycznym symulatorem. Tytuł będzie dostępny na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Natomiast gracze, którzy chcieliby spróbować swoich sił w grze w tenisa na Switchu, muszą trochę poczekać – produkcja ukaże się na tej platformie dopiero 20 października.

Dziś premiera Matchpoint Tennis Championships. Demo do pobrania

MTC kładzie nacisk na realizm, oferując "atrakcyjne animacje postaci, autentyczną fizykę piłki oraz usprawnione sterowanie zawodnikiem w celu odwzorowania realistycznego rytmu gry". Otrzymujemy rozbudowany tryb kariery z możliwością personalizacji postaci. W tytule pojawia się też 16 międzynarodowych gwiazd tenisa, takich jak Nick Kyrgios czy Amanda Anisimova. Niestety – z tego co wiemy – wśród tych sław z jakichś powodów nie ma Igi Świątek. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy wkrótce naprawią ten błąd.

GramTV przedstawia:

Osoby zainteresowane ogrywaniem tytułu na pecetach odsyłamy na stronę MTS na Steamie. Można tam pobrać bezpłatne demo produkcji. A za około trzy godziny twórcy udostępnią pełną wersję.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!