Dziś premiera Hellslave – mrocznego RPG z gatunku dungeon crawler

Smolak
2022/05/26 13:30

Ludzkość potrzebuje Waszej pomocy, a w tym celu zawiążecie pakt z demonem.

Hellslave to propozycja od studia Ars Goetia, która powinna przypaść do gustu miłośnikom gier z gatunku dungeon crawler. Premiera już dzisiaj, a tytuł dostępny będzie wyłącznie na PC. Jeśli macie ochotę na mroczne RPG podane w turowym wydaniu, to zachęcam do zapoznania się z poniższym trailerem oraz opisem.

Dziś premiera Hellslave – mrocznego RPG z gatunku dungeon crawler

W Hellslave przejmiemy kontrolę nad bohaterem będącym ostatnią nadzieją ludzkości na pokonanie inwazji demonów. Żeby tego dokonać zapłacimy wysoką cenę podpisując pakt z samym diabłem. Dzięki jego pomocy otrzymamy specjalne moce, które wyrównają nasze szanse w starciu ze złem.

Twórcy z Ars Goetia obiecują angażującą i charakterystyczną dla gatunku rozgrywkę. Zaznaczają jednak, że zaimplementowali kilka rozwiązań, które uatrakcyjniają sprawdzoną formułę. Powinniśmy spodziewać się bogatego systemu rozwoju postaci, gdzie kluczowe będzie łączenie umiejętności w efektywne kombinacje. Walki odbywać będą się w systemie turowym i przetestują nasze umiejętności strategicznego planowania.

Warto zwrócić uwagę na szatę graficzną Hellslave. Całość utrzymana jest w mrocznych klimatach, a charakterystyczna stylistyka i kreska dodają grze oryginalności. Oprawa może przywodzić na myśl takie produkcje jak Iratus: Lord of the Dead lub Darkest Dungeon.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!