Dying Light: The Following za darmo na PlayStation

DK
2022/06/03 12:50
0
0

Darmoszkę wypatrzył jeden z użytkowników Reddita.

Posiadacze konsol Sony mogą od teraz odebrać zupełnie bezpłatnie obszerny dodatek fabularny do pierwszej części Dying Light w wersji na PS4. Wystarczy wejść na stronę The Following w PlayStation Store i dodać DLC do swojego konta. O tym, że rozszerzenie jest dostępne za darmo, dał znać użytkownik Reddita o pseudonimie apurvthekiller.

Dying Light: The Following za darmo na PlayStation

Nie wiadomo, czy oferta nie jest w jakiś sposób ograniczona czasowo – być może to tylko wynik jakiegoś błędu. Dobrze więc byłoby pospieszyć się z dodawaniem DLC do swego konta. Aha – żeby nie było za różowo: wbrew temu, co pisze apurvthekiller w swoim poście, rozszerzenie wymaga podstawki – nie zagramy, jeśli nie posiadamy pierwszej odsłony serii o zombiakach od Techlandu.

GramTV przedstawia:

Dying Light zadebiutowało w 2015. W The Following, które trafiło do graczy rok później, mamy okazję zgłębić nieznany rozdział w historii Kyle'a Crane'a. Rozszerzenie zabiera nas poza granice Harran – zostawiamy miejskie krajobrazy za sobą i przystępujemy do eksploracji wsi, by odkrywać tajemnice starożytnego kultu. Przemieszczamy się po obszarach otwartych, siedząc za kierownicą terenówki buggy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!