Ostateczna aktualizacja do Dying Light: Hellraid. Techland zdradza szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2022/05/03 18:30
1
0

Polskie studio zapowiedziało ostateczną aktualizację do dodatku Hellraid do gry Dying Light 2. Patch wprowadzi strzelbę i mnóstwo poprawek.

Przedstawiciele polskiego studia Techland poinformowali, że już niedługo – 5 maja – dodatek Hellraid do gry Dying Light otrzyma ostatnią aktualizację. Z racji tego, iż jest to patch ostateczny, deweloperzy przygotowali coś specjalnego. Dotychczas bowiem jedynymi narzędziami, z których mogliśmy korzystać podczas zwiedzania podziemnych krypt, była broń biała. Aktualizacja wprowadzi strzelbę o nazwie Deathbringer. Przygotowano również zwiastun, który znajdziecie oczywiście poniżej.

Oprócz tego deweloperzy zapewnili, iż patch przyniesie ze sobą sporo poprawek typu quality-of-life, czyli zmiany w ekonomii czy chociażby eliminacja błędów. Ponadto otrzymamy m.in. możliwość wypełniania zadań, aby w nagrodę otrzymać trzynaście nowych projektów broni. Pozostaje już tylko czekać!

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light zadebiutowało 27 stycznia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to utrzymana w klimacie survival horroru gra akcji, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie gry (oraz jej kontynuacji) odpowiada wspomniane polskie studio Techland, które znane jest również z Dead Island oraz serii Call of Juarez.

Komentarze
1
Kotleciq
Gramowicz
03/05/2022 18:54

Na pewno do Dying Light 2? :p