Do Dying Light 2 zmierzają darmowe nowości. Plany na jesień oraz zimę

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/21 22:45
0
0

Przedstawiciele polskiego studia udostępnili plany rozwoju na najbliższe miesiące – gra ma otrzymać sporo nowej zawartości.

Dobra wiadomość dla miłośników Dying Light 2. Przedstawiciele polskiego studia Techland udostępnili na oficjalnym profilu gry na Twitterze wpis, w którym ujawnili za pomocą infografiki plany rozwoju produkcji na jesień oraz zimę bieżącego roku. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Do Dying Light 2 zmierzają darmowe nowości. Plany na jesień oraz zimę

Dying Light 2 – plany rozwoju na jesień i zimę

Wczytywanie ramki mediów.

Prawdopodobnie najważniejszą i zarazem najciekawszą nowością jest wprowadzenie do gry broni palnej, co mocno zmieni walkę z przeciwnikami. Oprócz tego na liście nowości znajdziemy tryb Atak na wieżę, mechaniki naprawy broni czy nowi wrogowie. Dodatkowo deweloperzy mają w planach – oczywiście – specjalne wydarzenia typu crossover z innymi produkcjami, co nie jest chyba żadnym zaskoczeniem. Już w październiku do gry mają trafić wampiry z Vampire: The Masquerade.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light 2: Stay Human zadebiutowało 4 lutego ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W planach jest też wersja na Nintendo Switch. Więcej informacji znajdziecie w naszej encyklopedii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!