Dying Light 2 bez wsparcia dla funkcji cross-play i cross-gen w dniu premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/01/17 09:00
0
0

Techland nie wyklucza jednak, że druga z wymienionych opcji pojawi się z czasem w grze.

Dying Light 2 bez wsparcia dla funkcji cross-play i cross-gen w dniu premiery

Wiemy już, że Techland zamierza wspierać Dying Light 2 przez pięć lat po premierze. To jednak nie koniec informacji na temat nadchodzącej produkcji polskiego dewelopera. Tymon Smektała, pełniący funkcję lead designera, wziął bowiem udział w sesji Q&A organizowanej przez TwitchGaming, na której m.in. wypowiedział się na temat funkcji cross-play oraz cross-gen i niestety nie przekazał dobrych wieści.

Okazuje się, że zarówno rozgrywka międzyplatformowa, jak i międzygeneracyjna nie będą dostępne w Dying Light 2 w dniu premiery. Smektała zdradził jednak, że twórcy pracują nad wprowadzeniem drugiej z wymienionych funkcji. Istanieje więc prawdopodobieństwo, że z czasem posiadacze Xbox One i Xbox Series X/S oraz użytkownicy PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli wspólnie bawić się w nadchodzącej produkcji Techlandu.

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light 2: Stay Human zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 4 lutego 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętego pokazu gry: Graliśmy w Dying Light 2: Stay Human – więcej, mocniej, głównie pałą.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!