Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień hit Paradoxu i jeszcze jeden prezent (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/08/03 17:03
0
0

Kolejne darmówki od Epic Games już dostępne.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Loop Hero oraz Bloons TD 6. Za tydzień natomiast użytkownicy komputerów osobistych będą mogli pobrać bez dodatkowych kosztów takie tytuły jak Europa Universalis IV oraz Orwell: Keeping an Eye on You.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to oznacza kolejne prezenty od Epic Games. W tym tygodniu użytkownicy komputerów osobistych będą mogli pobrać bez dodatkowych kosztów dwie produkcje. Warto podkreślić, że oba tytuły mogą pochwalić się wysoką średnią ocen w serwisie Metacritic. Zgodnie z zapowiedziami pierwszą darmówką jest Loop Hero, czyli połączenie strategii, karcianki i roguelite’a z akcją osadzoną w fantastycznej krainie. Drugą natomiast jest Bloons TD 6 – strategia typu tower defense, w której gracze wcielają się w rolę dowódcy małp broniących się przed potworami. Zarówno Loop Hero, jak i Bloons TD 6 odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień hit Paradoxu i jeszcze jeden prezent (Aktualizacja)

Jeszcze więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezentach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Tydzień temu użytkownicy komputerów otrzymali od Epic Games dwie darmówki w postaci Homeworld Remastered Collection oraz Severed Steel.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!