Trzy darmowe gry na PC w Epic Games Store. Kolejne prezenty do odebrania (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/07/27 17:02
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą przypisać do swojego konta kolejne prezenty w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Darmowe gry są już dostępne do odebrania. Za tydzień otrzymamy kolejne dwa prezenty, czyli Bloons TD 6 i Loop Hero.

Oryginalna wiadomość: Letnia Wyprzedaż 2023 w Epic Games Store wciąż trwa. Z tej okazji sklep zaoferował graczom kolejne trzy darmowe gry. Przez najbliższy tydzień w ramach prezentu możecie odebrać Homeworld Remastered Collection, czyli popularną strategię od Gearbox Software. Trzecią darmową grą jest Severed Steel, czyli niezależny FPS, w którym elementy otoczenia możemy nie tylko zniszczyć, ale również wykorzystać do wyczynów kaskaderskich.

Trzy darmowe gry na PC w Epic Games Store. Kolejne prezenty do odebrania (Aktualizacja)

GramTV przedstawia:

Darmowe Homeworld Remastered Collection znajdziecie w tym miejscu, z kolei Severed Steel odbierzecie pod tym adresem. Obie gry możecie przypisać do swojego konta do 3 lipca do godziny 17:00.

Więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o darmówkach z poprzedniego tygodnia, dostępne są jeszcze w najbliższych godzinach. Przed tygodniem użytkownicy komputerów osobistych otrzymali od Epic Games Store darmowe The Elder Scrolls Online i Murder by Numbers.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!