Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejne dwa prezenty (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/04/20 17:01
1
0

Możecie już pobierać nowe darmowe gry od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Beyond Blue oraz Never Alone. Za tydzień natomiast użytkownicy komputerów osobistych będą mogli pobrać bez dodatkowych kosztów Breathedge i Poker Club.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją na graczy PC czekają kolejne prezenty od Epic Games. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i tym razem użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać dwie produkcje. Pierwsza z nich będzie Beyond Blue – eksploracyjna gra przygodowa, która rozgrywa się w oceanicznych głębinach. Druga natomiast to Never Alone, czyli platformówka z elementami charakterystycznymi dla gier logicznych, której fabuła została oparta na wierzeniach Inuitów. Zarówno Beyond Blue, jak i Never Alone odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejne dwa prezenty (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o darmówkach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu użytkownicy komputerów osobistych również otrzymali dwa prezenty od Epic Games Store w postaci MORDHAU oraz Second Extinction.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
ThePeterX
Gość
20/04/2023 15:17

Super, że dają grę która już kiedyś była u nich za darmo. Zdziwiłem się kiedy zobaczyłem że "Never Alone" jest w mojej bibliotece pomimo że jej nigdy nie kupowałem co oznacza, że była za darmo do odebrania i ją odebrałem. Ciekawy zabieg ze strony Epic Games. Była już wcześniej podobna sytuacja chyba z grą "Wolfenstein"