Dwie gry AAA za darmo w Epic Games Store. Za tydzień w prezencie polski hit (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2024/04/04 17:01
0
0

Epic Games przygotowało w tym tygodniu świetny zestaw darmówek dla użytkowników komputerów osobistych.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition oraz Thief. Za tydzień wszyscy użytkownicy komputerów osobistych będą natomiast mogli pobrać Ghostrunner.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a to oznacza tylko jedno – kolejne prezenty od Epic Games! Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu gracze PC otrzymają za darmo aż dwie gry. Tym razem nie mówimy jednak o skromnych tytułach niezależnych, a wysokobudżetowych produkcjach. Pierwszą niespodzianką jest The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition, czyli odświeżona i rozbudowana o wszystkie wydane dodatki wersja RPG akcji od Obsidian Entertainment. Drugą darmówką jest natomiast Thief – pierwszoosobowa skradanka od twórców Deus Ex: Bunt Ludzkości.

GramTV przedstawia:

Zarówno The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition, jak i Thief będziecie mogli odebrać za darmo w Epic Games Store dzisiaj po 17:00 czasu polskiego. Na przypisanie wspomnianych tytułów do swojego konta będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry AAA za darmo w Epic Games Store. Za tydzień w prezencie polski hit (Aktualizacja)

Więcej gier za darmo na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie także odebrać prezentu z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępny jeszcze tylko przez kilka najbliższych godzin. Tydzień temu użytkownicy komputerów osobistych otrzymali za darmo Epic Games jedną produkcję w postaci Islets.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!