Dungeonborne – zapowiedź pierwszoosobowego RPG akcji

Jakub Smolak
2024/01/31 17:45
0
0

Twórcy przewidują zabawę w trybach PvP i PvE.

Dungeonborne to najnowsza propozycja od niezależnego studia Mithril Interactive. Projekt powinien przyciągnąć uwagę miłośników RPG w klimatach mrocznego fantasy. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym trailerem, który zawiera również fragmenty gameplayu.

Dungeonborne – zapowiedź pierwszoosobowego RPG akcji

Dungeonborne zapowiada się obiecująco

Dungeonborne ma być RPG akcji ze stylem rozgrywki charakterystycznym dla dungeon crawlerów. W trakcie zabawy gracz w pojedynkę lub akompaniamencie towarzyszy będzie eksplorował korytarze w poszukiwaniu skarbów i artefaktów. Oczywiście, lokacje będą po brzegi wypełnione potworami i innymi zagrożeniami. Dungeonborne jest przedstawicielem nurtu gier określanego jako „extraction”, dlatego istotnym elementem każdej rozgrywki będzie to, by w porę wydostać się z lochów, bo tylko w ten sposób można zabezpieczyć zdobyte łupy.

Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery Dungeonborne, ale wiemy, że gra tworzona jest z myślą o PC. W trakcie zbliżającego się wydarzenia Steam Next Fest, które zaplanowane jest na 2 lutego, będzie można przetestować wersję alpha.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!