DualSense z motywami z Horizon Forbidden West. Zobaczcie projekt fana

DK
2022/06/08 19:50

Biało-czarno-niebieski kontroler przyciąga wzrok.

Na rynku jest obecnie dostępnych kilka wariantów kolorystycznych rewolucyjnych kontrolerów od Sony. Oprócz “standardowego” biało-czarnego DualSense można kupić także czarny, różowy, ciemnoróżowy, fioletowy i niebieski. Jednak podobnie jak w przypadku konkurencyjnej firmy, Sony do tej pory nie zdecydowało się na produkcję kontrolerów inspirowanych konkretnymi grami. Tutaj duże pole do popisu mają gracze.

Jeden z ostatnich projektów, na jakie mieliśmy okazję natknąć się w sieci, dotyczy Horizon Forbidden West. Jak można zobaczyć na zdjęciu, które publikujemy na dole, na padzie znalazły się kolory, które dominują chociażby na okładce gry. Po lewej jest trochę czarnego, a środek i prawa strona są niebieskie. Natomiast na touchpadzie widnieje logo gry. Plastik po wewnętrznej stronie (przy gałkach) jest we wszystkich oficjalnych wariantach czarny, ale twórca projektu zastąpił go białym panelem.

GramTV przedstawia:

Autorem tak spersonalizowanego kontrolera jest użytkownik forum Reddit o pseudonimie GriftyGamerGuy. Nie jest to pierwszy projekt kontrolera od tego gracza. GriftyGamerGuy lubi robić tego typu rzeczy. Na jego profilu na forum można zobaczyć parę innych padów inspirowanych konkretnymi tytułami. Ładnie wygląda na przykład DualSense z motywami Undertale. Niedawno pisaliśmy też o przerobionym kontrolerze do Xboksa, który na pewno spodoba się sympatykom serii Halo.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!