Drugi sezon Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja z nowym zwiastunem. Klony powracają

Radosław Krajewski
2022/12/07 17:25
2
0

Lucasfilm podzielił się nową zapowiedzią swojego animowanego serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Już na początku przyszłego roku zadebiutuje drugi sezon animowanego serialu Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja. Pierwotnie nowe odcinki miały zadebiutować jeszcze w tym roku, ale Lucasfilm podjął decyzję o przesunięciu debiutu. Z okazji zbliżającej się premiery studio podzieliło się nowym zwiastunem swojej produkcji. Na materiale możemy zobaczyć nowe przygody specjalnego oddziału klonów, w których weźmiemy udział wraz z bohaterami w nadchodzących epizodach. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Drugi sezon Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja z nowym zwiastunem. Klony powracają

Minęły długie miesiące od wydarzeń na Kamino, a Parszywa zgraja kontynuuje swoją podróż, przemierzając Imperium po upadku Republiki. Ich ścieżki skrzyżują się z przyjaciółmi i wrogami, zarówno nowymi, jak i doskonale znanymi, biorąc udział w różnych ekscytujących misjach, które zabiorą ich w nieoczekiwane i niebezpieczne nowe miejsca.

GramTV przedstawia:

Premiera drugiego sezonu Gwiezdnych wojen: Parszywej zgrai zaplanowana jest na 4 stycznia 2023 roku.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja Sezon 2 – nowy zwiastun

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja Sezon 2 – nowy zwiastun, Drugi sezon Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja z nowym zwiastunem. Klony powracają
Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
08/12/2022 19:09
MisioKGB napisał:

Uważam, że nie wykorzystali tego potencjału w Upadłym Zakonie, który w zasadzie dzieje się w podobnym okresie.

Dlatego dostaniesz kolejne gry ;D

MisioKGB
Gramowicz
08/12/2022 12:36

Ostatnio nareszcie udało mi się skończyć wszystkie 7 sezonów Wojen Klonów, świetna seria. Zacząłem pierwszy sezon Parszywej Zgrai (w zasadzie to wolę oryginalne "Bad Batch" jakoś lepiej brzmi) no i mega mi się podoba, w zasadzie okres pomiędzy Zemstą Sithów, a Nową Nadzieją zawsze był czymś co mnie mocno interesowało. Uważam, że nie wykorzystali tego potencjału w Upadłym Zakonie, który w zasadzie dzieje się w podobnym okresie.