Dragon’s Dogma 2 pozwoli wcielić się we władającego magią i włócznią wojownika

Mikołaj Ciesielski
2024/03/01 14:30
1
0

Capcom prezentuje kolejną klasę postaci.

Ostatni zwiastun Dragon’s Dogma 2 prezentował umiejętności magicznego łucznika. Capcom najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa, ponieważ do sieci trafił jeszcze jeden gameplay trailer poświęcony wspomnianej produkcji. Najnowszy materiał pokazuje kolejną klasę postaci zarezerwowaną wyłącznie dla głównego bohatera.

Dragon’s Dogma 2 pozwoli wcielić się we władającego magią i włócznią wojownika

Nowy zwiastun Dragon’s Dogma 2 prezentuje kolejną wartą uwagi klasę postaci

W Dragon’s Dogma 2 gracze będą mogli wcielić się we władającego magią i włócznią wojownika. Mystic Spearhand – bo właśnie tak brzmi oryginalna nazwa prezentowanej przez Capcom profesji – jest dobrze zbalansowaną klasą postaci, która świetnie radzi sobie zarówno w walce wręcz, jak i starciach na dystans.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z przekazanymi informacjami Mystic Spearhand będzie korzystać z unikalnej broni o nazwie Duospear. Gracze – którzy zdecydują się na wybór tej profesji – będą mogi również paraliżować wrogów magicznymi atakami, a także ciskać w oponentów różnego rodzaju przedmiotami. Rzućcie okiem na zwiastun i sami zobaczcie, co ma do zaoferowania wspomniana klasa postaci.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 zadebiutuje na rynku już 22 marca 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją Capcomu zapraszamy również do lektury: Grałem w Dragon’s Dogma 2 - Zabawy z pionkami.

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
01/03/2024 14:37

A materiał gdzie? Bo chyba oślepłem...