Dragon’s Dogma 2 z datą premiery na TGA 2023? Capcom może szykować ogłoszenie

Mikołaj Ciesielski
2023/11/14 14:30
0
0

Wyczekiwane action-RPG doczekało się klasyfikacji wiekowej.

Na Tokyo Game Show 2023 zaprezentowano 9-minutowy gameplay z Dragon’s Dogma 2. Niestety w trakcie wrześniowych targów Capcom nie ujawnił daty premiery wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. Wyczekiwane przez wielu graczy action-RPG doczekało się bowiem klasyfikacji wiekowej.

Dragon’s Dogma 2 z datą premiery na TGA 2023? Capcom może szykować ogłoszenie

Dragon’s Dogma 2 sklasyfikowane w Arabii Saudyjskiej. Wkrótce poznamy datę premiery?

Jak zauważa serwis GamingBolt, gra Dragon’s Dogma 2 została sklasyfikowana w Arabii Saudyjskiej. Zazwyczaj deweloperzy przekazują swoje gry organom regulacyjnym w momencie, w którym dany tytuł znajduje się na końcowym etapie produkcji. Można więc założyć, że podobnie jest w przypadku nadchodzącego action-RPG od Capcomu.

Niewykluczone, że japońska firma w najbliższym czasie ujawni dokładną datę premiery Dragon’s Dogma 2. Idealną ku temu okazją wydaje się The Game Awards 2023. Tegoroczna edycja wydarzenia, którego organizatorem oraz prowadzącym jest Geoff Keighley, odbędzie się już 7 grudnia 2023 roku. Czy na wydarzeniu zobaczymy nowe action-RPG od Capcomu? Przekonamy się już za niecały miesiąc.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dragon’s Dogma 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!