Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dragon Age: Dreadwolf na nowej zapowiedzi. BioWare świętuje Dragon Age Day

Radosław Krajewski
2022/12/04 18:30

Po dłuższej przerwie doczekaliśmy się nowej materiału z czwartej części Dragon Age’a.

Dzisiaj swoje święto obchodzi Dragon Age, więc to dobra okazja na kolejne materiały z nadchodzącej czwartej części. BioWare nie zawiodło i udostępniło przerywnik filmowy z gry, który prezentuje Solasa. Sylwetka głównego antagonisty w Dragon Age: Dreadwolf została pokrótce przedstawiona na poniższej zapowiedzi. Narratorem został niezawodny krasnolud Varric Tethras. Krótki teaser niestety nie zdradza nowych informacji, ani też nie prezentuje żadnych elementów gameplayu. Materiał został w całości złożony z animowanych grafik, więc na prezentację oprawy wizualnej tytułu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Dragon Age: Dreadwolf na nowej zapowiedzi. BioWare świętuje Dragon Age Day

Jeszcze pod koniec października otrzymaliśmy nową aktualizację dotyczącą Dragon Age: Dreadwolf. Tytuł obecnie znajduje się w fazie alfa, więc przed twórcami jeszcze sporo pracy, zanim gra trafi na sklepowe półki. Mimo to nadchodzącą odsłonę serii można już w przejść od początku do końca.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że data premiery Dragon Age: Dreadwolf nie została jeszcze ujawniona. Produkcja zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Dragon Age: Dreadwolf – poznajcie Solasa

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!