Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Radosław Krajewski
2023/09/22 15:00
0
0

Najciekawsze propozycje z oferty platformy FlixClassic, które można obejrzeć w ten weekend.

Kolejny weekend, to kolejna okazja do sprawdzenia filmowych klasyków. Tym razem w serwisie FlixClassic polecamy Wam pięć tytułów, które umilą Wam najbliższe wolne dni. Na platformie powinniście sprawdzić horror Dom na Przeklętym Wzgórzu, sci-fi o podróżach w czasie Końcowe odliczanie, czy akcyjniak Nieustraszona hiena 2 z Jackie Chanem. Pełną listę wybranych przez nas propozycji znajdziecie poniżej.

Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

FlixClassic – co oglądać w weekend? (22-24 września)

Nieustraszona hiena 2 (1983)

  • Hongkong
  • 1h i 29 min

Star Chan wraz ze swoim synem Lungiem zmuszony jest uciekać ze swojego domu, kiedy stowarzyszenie Niebo i Ziemia wypowiada wojnę klanowi Ying Yang. Razem poszukują wujka Chi-Pei, który przynależy do klanu, aby przygotował ich na starcie z siłami nieprzyjaciela.

Nieustraszona hiena 2 (1983), Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Człowiek, który wiedział za dużo (1934)

  • Wielka Brytania
  • 1h i 15 min

Brytyjskie małżeństwo Lawrence’ów zaprzyjaźnia się podczas pobytu w Szwajcarii z agentem specjalnym. Podczas wieczorku tanecznego Lawrence zostaje zastrzelony, a niedługo później zostaje porwana ich córka Betty. Jill chcąc odzyskać swoje dziecko, wraca do Londynu, gdzie bierze sprawy we własne ręce.

Człowiek, który wiedział za dużo (1934), Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Naga wampirzyca (1970)

  • Francja
  • 1h i 21 min

GramTV przedstawia:

Obłąkany doktor zdobywa ciało młodej wampirzycy, na której zaczyna eksperymentować. Wkrótce później praktyki zostają przerwane przez jego syna, który zakochuje się w obiekcie jego badań. Porywa wampirzycę i ucieka wraz z nią. Para dołącza do osobliwej sekty, która nie jest organizacją czysto religijną.

Naga wampirzyca (1970), Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Końcowe odliczanie (1980)

  • USA
  • 1h i 38 min

Amerykański lotniskowiec uczestniczy w manewrach w pobliżu Hawajów na Pacyfiku w 1980 roku. Statek dostaje się w obszar burzy, który przenosi okręt w czasie do 1941 roku. Kapitan Yelland musi zdecydować, czy ostrzec dowództwo bazy marynarki wojennej w Pearl Harbor przed atakiem Japończyków i tym samym zmienić bieg historii.

Końcowe odliczanie (1980), Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Dom na Przeklętym Wzgórzu (1959)

  • USA
  • 1h i 12 min

Ekscentryczny milioner i jego czwarta żona organizują przyjęcie w nawiedzionym domu. Do ich posiadłości zmierza pięciu nieznajomych, którzy biorą udział w konkursie o 10 tysięcy dolarów. Wystarczy jedynie zostać przez całą noc w domu, którym mają straszyć duchy. Uczestnicy szybko przekonają się, że zabawa nie jest wcale tak prosta i oczywista, jakby to mogło się wydawać.

Dom na Przeklętym Wzgórzu (1959), Dom na Przeklętym Wzgórzu, Końcowe odliczanie i inne - propozycje w FlixClassic na weekend
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!